Все про гаманці для різних криптовалют

Огляд апаратного гаманця Kasse: сховище криптовалют від Hyundai Pay

апаратний гаманець Kasse - портал Guland

Kasse - це німецьке слово, яке означає «маленьке сховище». Це також криптовалютний апаратний гаманець, розроблений Hyundai Pay як конкурент більш відомим апаратним гаманцям.

Устаткування Wallet Kasse було розроблено, щоб ваша крипта зберігалася в сховищі, що дає вам можливість поставити свої монети на холодне зберігання за допомогою пристрою не більшого, ніж диск USB. Kasse захистить ваші активи криптовалют, використовуючи обладнання банківського рівня безпеки.

Вибір апаратного гаманця

Вибір апаратного гаманця - портал Guland

Чи є ви серйозним інвестором або просто ентузіастом криптовалют, ви повинні знати більше про апаратні гаманці, крім того, що «вони використовуються для зберігання монет».

Ми почнемо з перерахування різних категорій гаманців з криптовалют, перейдемо до апаратних гаманців і деяким складовим їх будівельних блоків і, нарешті, порівняємо три найбільш популярних альтернативи: TREZOR, Ledger Nano S і KeepKey.

Trezor vs Ledger - порівняння апаратних гаманців

Trezor або Ledger - портал Guland

Як ви, напевно, чули знову і знову, безпека - це (або має бути) ваше занепокоєння номер один, коли мова заходить про ваші криптовалюти. Забезпечити безпеку ваших активів не завжди легко, але є два чудових продукти, які зробили це простіше.

Давайте подивимося на ці два варіанти зберігання криптовалют, які разом зберегли десятки, якщо не сотні мільйонів доларів в криптовалютах, в безпеці від хакерів. Йдеться про Trezor або Ledger Nano S - який залізний гаманець краще?

Огляд апаратного гаманця Trezor

Апаратний криптогаманець Trezor - портал Guland

Точно так же, як Біткоін - це оригінальна криптовалюта, так і Trezor - це оригінальний апаратний гаманець для зберігання ваших Біткойнів. Trezor першим став використовувати апаратне сховище для криптовалют і довгий час користувався великою перевагою в порівнянні з конкурентами з точки зору безпеки та функціональності. Хоча деякі конкуренти, можливо, наздоганяють Trezor, він як і раніше залишається одним з найкращих варіантів для тих, кому необхідне апаратне рішення для зберігання своїх Біткоінів і інших альтернативних монет.

Огляд апаратного гаманця KeepKey

Апаратний криптогаманець KeepKey - портал Guland

Апаратний криптовалютний гаманець KeepKey є одним з новітніх доповнень в світі апаратних гаманців для зберігання Біткоінів і інших криптовалют. Нинішнього покоління KeepKey досить для безпечного зберігання ваших Bitcoins і інших монет.

КіпКей продовжує розвиватися і вдосконалюватися, і з додаванням токенів ERC-20 і більш низькою ціною, в порівнянні з аналогами, KeepKey незабаром повинен піднятися вгору за рівнем частки апаратного гаманця на ринку.

Огляд гаманця Ledger Nano S

Апаратний криптогаманець Ledger Nano S - портал Guland

Якщо у вас вже є Біткоіни, ви, можливо, чули про Ledger Nano S. Він швидко став одним з найбільш відомих апаратних гаманців Біткойн завдяки доступній ціні і відмінній здатності захистити ваші Біткоїни від хакерів і крадіжок. Ви можете задатися питанням, чи варто витрачати гроші на подібний апаратний гаманець.

Рішення залишається за вами, але якщо ви вважаєте, що інші гаманці не більш безпечні, ніж смартфон, планшет або комп'ютер, ви розумієте, чому інвестувати в апаратний гаманець це мудро.