Trezor vs Ledger - порівняння апаратних гаманцівTrezor або Ledger - портал Guland

Як ви, напевно, чули знову і знову, безпека - це (або має бути) ваше занепокоєння номер один, коли мова заходить про ваші криптовалюти. Забезпечити безпеку ваших активів не завжди легко, але є два чудових продукти, які зробили це простіше.

Давайте подивимося на ці два варіанти зберігання криптовалют, які разом зберегли десятки, якщо не сотні мільйонів доларів в криптовалютах, в безпеці від хакерів. Йдеться про Trezor або Ledger Nano S - який залізний гаманець краще?

Кому потрібен апаратний гаманець

Коротка відповідь: апаратні гаманці забезпечують вам найвищий рівень безпеки при зберіганні ваших криптовалют. Це захистить їх у разі, якщо ваш комп'ютер будь-яким чином буде скомпрометований шкідливим ПЗ або вірусом, який може призвести до крадіжки ваших монет прямо з-під вашого носа.

Вони також захистять вас від так званих «фішингових» сайтів, які маскуються під законні сайти криптовалют, але насправді створені шахраями для крадіжки ваших особистих ключів і ваших монет.

Коли ви використовуєте апаратний гаманець, ніхто не бачить ваші особисті ключі, навіть ви. Вони зберігаються на апаратному гаманці і доступ до них можна отримати тільки шляхом фізичного введення PIN-коду на пристрої. Це те, що жоден хакер не зможе зробити здалеку.

Можна навіть відновити ваш гаманець на новому пристрої, якщо поточний апаратний гаманець якимось чином втрачено, зламаний або вкрадений. Використовуючи початкову фразу, створену під час налаштування вашого апаратного гаманця, ви зможете відновити свої монети в майбутньому і уникнути горя через втрату монет через деякі невдачі.

Якщо у вас є які-небудь значимі інвестиції в криптовалютах, ви повинні використовувати апаратний гаманець. Це просто найбільш безпечний варіант зберігання криптовалют, і одна з кращих речей, які ви можете зробити для захисту своїх вкладень.Трезор проти Леджера: два відмінних апаратних гаманця

Ledger і Trezor високо цінуються в криптовалютному співтоваристві за забезпечення надійної безпеки. Пристрої чудово зберігають і захищають ваші особисті ключі і всі підтримувані цифрові активи.

Апаратний гаманець Trezor

По суті, Trezor - це автономний гаманець холодного зберігання, розроблений для забезпечення безпеки і забезпечення спокою користувачів, знаючи, що їх криптовалюти знаходяться під рукою і знаходяться в безпеці. Навіть коли він використовується разом з вашим комп'ютером, він захищає ваші особисті ключі від сторонніх очей і підозрілих персонажів. Багато користувачів відзначають, що це самий безпечний і надійний спосіб зберігання криптовалют. Подивіться наш детальний огляд Trezor для отримання додаткової інформації.

Апаратний гаманець Trezor - портал Guland

Апаратний гаманець Ledger

Ledger - це ще один безпечний апаратний гаманець, створений спеціально для забезпечення безпеки ваших криптоактивів. Він має форму і зовнішній вигляд USB-накопичувача, тому буде здаватися знайомим більшості користувачів. Його функції безпеки роблять його ідеальним для зберігання криптовалют, і його можна безпечно використовувати для здійснення платежів за криптовалюти. Наш детальний огляд по Ledger.

Апаратний гаманець Ledger - портал GulandЗовнішній вигляд апаратного гаманця

Trezor є меншим з двох пристроїв, хоча він має більший екран дисплея. Він також виготовлений із пластику, в той час як Ledger має корпус з нержавіючої сталі для максимальної фізичної стійкості. Звичайно, Trezor також стійкий до пошкоджень, але можна з упевненістю сказати, що корпус Ledger з нержавіючої сталі дає перевагу у фізичній силі. Ledger виглядає краще, і його USB-подібна форма чудова.

Обидва пристрої мають дві фізичні кнопки, які використовуються для підтвердження транзакцій і для управління системним програмним забезпеченням. Обидва мають екрани дисплея і порти mini-USB для підключення. В цілому, у обох пристроїв є свої плюси і мінуси, коли справа стосується зовнішнього вигляду.

Що входить в коробку

Обидва пристрої постачаються з однаковим набором предметів, включених в їх покупку. Давайте заглянемо під кришку.

Вміст Trezor Box

Trezor упакований в невелику коробку, яка була надійно запечатана для запобігання втручання. Усередині коробки, разом з самим пристроєм, ви також знайдете такі предмети:

Вміст Ledger Box

Ви знайдете те ж саме в коробці Ledger, включаючи захисне ущільнення зовні, щоб запобігти втручанню. Крім самого пристрою ви отримаєте наступне:Використання апаратного гаманця

Trezor сумісний з настільними і портативними комп'ютерами під управлінням Windows, MacOS і Linux, а також підтримує використання мобільних пристроїв під управлінням операційної системи Android. Це може розчарувати користувачів Apple iPhone. Ви також можете використовувати розширення Google Chrome для управління Trezor Model T.

Використовувати гаманець просто, а призначений для користувача інтерфейс продуманий і інтуїтивно зрозумілий. Ви можете перемикатися між відправленням і отриманням в поданні транзакції, а перемикання між криптовалютами здійснюється через список, що розкривається в лівій частині екрана або через онлайн-інструмент Trezor.

Коли справа доходить до Ledger, ви знайдете апаратну підтримку комп'ютерів під управлінням Windows, MacOS, Linux і Chrome OS. Криптовалюти управляються через додатки в Головній книзі, і для правильного управління цими додатками необхідний браузер Google Chrome з деякими розширеннями.

Інтерфейс Ledger також добре спроектований, чистий і простий у використанні. Ledger Nano S також недавно додала функцію під назвою Ledger Live, яка дозволяє вам керувати всіма своїми криптовалютами, що зберігаються в Ledger, з настільного додатку.

Trezor чудовий, тому що дозволяє зберігати всі ваші криптовалюти в одному місці. Ledger обмежує вас 18 різними монетами, що може означати, що деякі з ваших монет повинні зберігатися в іншому місці, якщо ви серйозний колекціонер криптовалют.

Обидва мають дуже приємні, чисті і прості у використанні інтерфейси, що спрощує використання будь-якого апаратного гаманця. Додаток Chrome для управління Trezor є хорошим доповненням, але додаток Ledger Live для Nano S виглядає набагато більш професійно і бездоганно.Підтримка криптовалют

Залежно від того, які монети у вас є і скільки у вас монет, підтримка криптовалют може бути визначальним фактором між вибором Trezor або Ledger. Або ви можете піти ва-банк і використовувати обидва. Давайте подивимося, які криптовалюти підтримуються кожним апаратним гаманцем.

Трезор

Trezor підтримує більше 500 монет і токенів, включаючи Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Dash, Zcash, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Ethereum (+ всі токени ERC20), Ethereum Classic, Expanse, UBIQ, NEM і Bitcoin Testnet. Зверніться до trezor.io/coins для отримання повного списку підтримуваних криптовалют. Хоча в даний час Trezor не підтримує, але працює над підтримкою наступних популярних монет:

Ledger

В даний час Ledger підтримує 712 різних криптовалют. Однак наразі він не підтримує Monero, Cardano або Tezos, і більшість криптовалют, підтримуваних апаратних гаманцем, не підтримуються в настільному додатку Ledger Live. Крім того, як уже згадувалося раніше, ви можете зберігати не більше 18 різних криптовалют за один раз в Ledger.

Цікаво, що Trezor був першим апаратним гаманцем для зберігання Біткоінів, але Леджер став першим апаратним гаманцем для зберігання Ethereum. Обидва гаманця постійно вводять оновлення програмного забезпечення і підтримку нових монет, а також нові функціональні можливості. Вибір одного з цих пристроїв на основі підтримки криптовалют може бути проблемою.

Одним з визначальних факторів повинен бути ліміт 18 криптовалют для Леджера. Ви також можете розглянути відсутність підтримки деяких монет на будь-якому пристрої. Зрештою, це дуже близька гонка між цими двома факторами.Налаштування пристрою

Обидва апаратних гаманця мають однакові процедури установки, і більшість користувачів зможуть налаштувати свої Trezor або Ledger за 10 хвилин або менше. Обидва пристрої також використовують PIN-код для доступу до пристрою в якості додаткової міри безпеки, і доступ до пристрою буде надзвичайно важким для всіх, у кого немає цього PIN-коду. Існує навіть функція, яка видаляє всі дані на гаманці, якщо вжито три неправильних спроби введення PIN-коду.

При необхідності є повна початкова підтримка відновлення, і для додаткової безпеки початкове число буде відображатися на екрані пристрою, але не на екрані комп'ютера. Це робить все більш неможливим для хакерів або шахраїв вкрасти ваші криптовалюти.

Майже всі операції управляються кнопками на пристроях Trezor і Ledger, хоча Trezor Model T також поставляється з сенсорним екраном. Кнопки використовуються для прокрутки меню і вибору, а також для підтвердження транзакцій. В обох гаманцях неможливо отримати доступ до будь-яких даних, що містяться на гаманці, не підключивши їх спочатку до комп'ютера через USB, а потім увівши правильний PIN-код.

Висновок

І Trezor, і Ledger відмінно працюють в якості гаманців холодного зберігання, і обидва можуть використовуватися для відправки та отримання монет. Вони також включають в себе можливість відстежувати транзакції на екрані і переглядати всю історію транзакцій і операцій. Таким чином, вони рівні.

Вони не рівні, коли мова заходить про їх програмне забезпечення, оскільки Trezor має перевагу в зручності використання і функціях, включаючи можливість синхронізації з обліковим записом DropBox. Trezor також дає вам можливість створювати необмежену кількість прихованих облікових записів і має каталог паролів, який може бути легко доступний власнику. Там немає порівнянної функціональності з Ledger.

І в Леджера, і в Трезор можна зберігати сотні різних монет, хоча Леджер має більшу підтримку, ніж у Трезор. Ось тільки ви можете зберігати не більше 18 різних криптовалют за один раз в Ledger. Якщо у вас є конкретна монета, яку ви хотіли б тримати в своєму апаратному гаманці, вам обов'язково слід перевірити списки підтримуваних монет, щоб дізнатися, чи підтримується ваша.

Крім вартості, складно сказати напевно, який пристрій краще. Ви напевно отримаєте надійне зберігання ваших криптовалют незалежно від того, який ви виберете. В кінцевому підсумку все може залежати від того, які монети вам потрібні і скільки видів токенів ви бажаєте зберігати або який гаманець вам подобається більше. Деякі напевно віддадуть перевагу звичному зовнішньому вигляду USB-накопичувача Ledger, а інші оцінять великий екран і кнопки на Trezor.

Найбільш важливим моментом є те, що ви отримуєте апаратний гаманець, який захищає ваші криптовалюти від зловмисників.Що краще Trezor One або Ledger Nano S (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: