Український Ківі гаманецьКіві гаманець в Україні - блог Guland

Популярність платіжної системи QIWI зростає не тільки на Батьківщині її творців. Можливості простої безготівкової оплати залучають користувачів з країн ближнього зарубіжжя. В першу чергу, фрілансерів і любителів онлайн-шопінгу, яким система електронних миттєвих платежів пропонує унікальні інструменти з високим ступенем інтеграції з банківськими сервісами.

Величезною популярністю користується Ківі гаманець в Україні і в інших країнах колишнього СНД, хоча, можливості сервісу там представлені в дещо урізаному вигляді. Наприклад, терміналів майже немає, а офіційно карту отримати просто неможливо.

Про Qiwi гаманець в Україні

Незважаючи на всі складнощі, користувачі знаходять способи обходу бар'єрів і обмежень. Наприклад, замовляють банківські карти через знайомих і родичів в Росії. Всього за 100 рублів (вартість пластика) українці отримують можливість здійснювати покупки і знімати готівку в більшості країн світу з мінімальною комісією.

Як виявилося, платіжна система Ківі в Україні міцно прижилася і цілком непогано себе почуває.

Поки «Ківі» не підтримує гривню, але дозволяє оплачувати послуги навіть українських компаній прямо з сайту, а максимальний платіж може доходити до 4 тис. гривень.

Але спочатку про те, чи є QIWI гаманець в Україні, тобто, чи можна його відкрити. Так, це реально здійсненна операція, мало чим відрізняється за складністю, якщо порівнювати з процедурою реєстрації користувача з Росії. Основна складність полягає в тому, що власного сайту для кожної окремої з понад двадцяти країн, в яких доступний сервіс, не існує. Тобто, будь-який запит з українською адресою типу qiwi.ua все одно обов'язково приведе клієнта на офіційну сторінку порталу qiwi.com.Реєстрація Ківі гаманця в Україні

Як вже було сказано, реєстрація проста і не вимагає багато часу. На ділі процедура не відрізняється від загальноприйнятої, а виконується в кілька кліків. Вся різниця полягає в тому, що при вході на портал клієнту пропонується ввести російський номер телефону. Отже, щоб створити Ківі гаманець в Україні, потрібно:

 1. Ввійти на сайт.
 2. Знайти і натиснути на іконку «Створити гаманець».
 3. Сервіс запропонує вказати номер телефону в міжнародному форматі і підтвердити, що клієнт не робот. Але якщо вказати не російський, а український, вона його також ласкаво прийме, просто змінивши значок прапора в віконці, після чого реєстрація в Ківі в Україні продовжиться в звичайному порядку. Далі слід натиснути кнопку «Продовжити».

  Реєстрація Ківі гаманця в Україні - 1 - блог Guland

 4. На телефон надійде повідомлення з кодом підтвердження.

  Реєстрація Ківі гаманця в Україні - 2 - блог Guland

 5. Після його введення потрібно створити пароль для входу. Потрібно мінімум сім знаків, цифр і букв на латиниці і кирилиці з різним регістром.

  Реєстрація Ківі гаманця в Україні - 3 - блог Guland

 6. Після цього потрібно натиснути кнопку «Зареєструватися» і відкриється особистий кабінет.

  Реєстрація Ківі гаманця в Україні - 4 - блог Guland

 7. Прийде СМС з підтвердженням успішної реєстрації, номером віртуальної карти (буде видно чотири перших і останніх цифри) і тризначним кодом.

  Реєстрація Ківі гаманця в Україні - 5 - блог Guland

Як бачимо, відкрити гаманець QIWI в Україні так само просто, як і в будь-якій країні. Проробивши вищеописані, відверто скажемо, нехитрі маніпуляції, вже користувач сервісу отримує безліч можливостей, як правило, недоступних в інших платіжних системах.Як увійти в систему

Особистий кабінет прив'язується до номера телефону, який використовується як логін для входу в особистий кабінет. Пароль був створений в ході реєстрації, тому в цьому плані вхід в Ківі гаманець в Україні абсолютно нічим не відрізняється від входу на інших сайтах. Для цього потрібно замість кнопки реєстрації натиснути на «Увійти», ввести номер телефону, пароль і ще раз натиснути «Увійти».

увійти в Qiwi гаманець в Україні - блог Guland

Треба відзначити, що це не єдиний спосіб, яким можна потрапити в власний гаманець. Якщо цікаво, прочитайте іншу нашу статтю, в якій детально описані всі способи входу в особистий кабінет.

Як виконується ідентифікація

Будь-який користувач Ківі рано чи пізно замислюється над підвищенням свого статусу в системі. Багаторівнева система верифікації розділяє клієнтів за рівнями довіри і, як наслідок, по можливостям, що надаються. Користувач з великим статусом отримує збільшені ліміти на платежі і залишок коштів, а також більше число доступних фінансових операцій.

Для цього просто потрібно надати системі більше про себе інформації. Але, Ківі на Україні працює лише по моделі франшизи і, на жаль, навіть спрощена дистанційна процедура ідентифікації для українських користувачів недоступна. Що можна зробити в такій ситуації? Тільки одне - приїхати в РФ і пройти очну процедуру в одному з офісів компанії Contact. Для цього можна на сайті цієї системи переказів знайти карту з відділеннями і вибрати відповідне в найближчому до українського кордону населеному пункті.

Перед поїздкою варто зв'язатися і уточнити, чи можлива ідентифікація, що для цього буде потрібно, а також графік роботи. Уже на місці необхідно повідомити про намір, потім пред'явити паспорт, а в деяких випадках документ, що підтверджує право перебування на території РФ. Крім того, співробітникам буде потрібно номер прив'язаного до гаманця мобільного телефону. Доведеться написати заяву на оплату (переказ коштів) і заповнити анкету. Також треба приготувати 250 рублів (приблизно 115 грн.), З яких 150 складе комісія Contаct, а решту коштів будуть перераховані на гаманець.

Обробка даних займе дня два, після чого клієнт отримає на телефон СМС з пропозицією завершити процедуру на сайті. Для цього потрібно в особистому кабінеті увійти в налаштування і вибрати вкладку «Підтвердити ідентифікацію». У формі заявці необхідно ввести останні чотири цифри паспорта і код, також вказаний в повідомленні.Основні можливості

Користувачам сервісу безперешкодно відкритий доступ до перевірки і поповненню балансу гаманця, виконання платежів / переказів, а також перегляду і редагування історії платежів.

Перевірка рахунку

Платіжна система всюди намагається надавати клієнтам максимально комфортні умови. Українські користувачі, як і інші, можуть легко перевірити баланс:

Кабінет має інтуїтивно зрозумілий і простий інтерфейс у всіх продуктах. Перевірка рахунку не складна і в будь-якому варіанті приблизно ідентична. Хоча, звичайно, перед користуванням потрібно прочитати докладніше, як виконується перевірка балансу.

Вчинення платежів

Українського кабінету поки не існує, сайту немає і реєстрація доступна лише на офіційному порталі. Тому українцю доступний повний функціонал гаманця.

Український клієнт завжди має можливість перевірити хід операцій, поцікавитися платежами, здійсненими за певний період або видалити зайві записи. Складного там нічого немає, а в іншій нашій статті в деталях розказано, як і де доступні перегляд і видалення історії платежів.

Відправлення переказів

Найпростіший спосіб переказу - з рахунку на рахунок Ківі. Також доступні перекази на банківські карти, за допомогою інших платіжних систем і обмінників.

Як здійснюється конвертація

Ківі хороша тим, що дає можливість без особливих проблем купувати в онлайн-магазинах, в тому числі, зарубіжних. Рахунок у українського користувача мультивалютний, але прив'язаний до рубля, тому ліміт на оплату визначено в 15 тис. рублів. Для розрахунку потрібно валюта, яку можна купити в тому ж кабінеті клієнта на сайті платіжної системи. Для цього необхідно вибрати «Перекази між гаманцями», вибрати грошову одиницю, ввести необхідну суму і натиснути на «Завершення операції». Якщо цікаво, в іншому нашому матеріалі можна дізнатися, на яких умовах здійснюється конвертація валют.

Переказ іншому користувачеві

Якщо у передбачуваного одержувача переказу є банківська карта, наприклад Привату, можна перекинути гроші на неї. Для цього потрібно увійти до кабінету, вибрати розділ перекладів, вказати реквізити і підтвердити операцію кодом з СМС. Купівля ваучера також розцінюється і використовується як переклад. Тільки останнім часом ці способи все більше ускладнюються політичними рішеннями.

Якщо гроші перераховуються з рахунку на рахунок, карта не буде потрібно, а в особистому кабінеті досить вибрати відповідну функцію і діяти за інструкцією системи. Ну, а більш детально в іншій статті нашого сайту розказано, як перевести з Ківі на Ківі.Як поповнити гаманець QIWI в Україні

Після ідентифікації можна користуватися розширеними можливостями. Але щоб оплачувати покупки, потрібно стежити, щоб гаманець був повний. А для цього треба знати, як поповнити QIWI в Україні. Доступні способи поповнення за допомогою:

Поповнити баланс з мобілки не вийде, оскільки угод з Ківі українські оператори не укладають. На сайті ж все виглядає дуже прозаїчно:

 1. Після авторизації потрібно відкрити розділ «Поповнити гаманець» і вибрати спосіб за допомогою карти. До слова, майже всі великі українські банки підтримують таку можливість.

  поповнити гаманець QIWI в Україні - блог Guland

 2. Потрібно ввести в форму, що відкрилася номер пластика, код CVV, вказати суму поповнення та натиснути кнопку «Оплатити».

  поповнити гаманець QIWI в Україні - блог Guland

 3. Далі операція продовжиться на сайті банку, де потрібно буде просто підтвердити платіж.

Ще один варіант, як в Україні поповнити Ківі рахунок, це використовувати сайт-обмінник, яких хоч греблю гати. Тільки тут важливо вибрати варіант з найкращим курсом конвертації гривні в рублі, можна зайти на моніторинг обмінників Bestchange. Наприклад, непогано показує себе obmenka.ua. Для цього потрібно:

 1. Відкрити сайт.
 2. Зареєструватися.
 3. Ви можете увійти.
 4. Задати напрямок обміну. Можна вибрати з карти або Приват 24, як кому зручніше.

  обмінник obmenka.ua - блог Guland

 5. Натиснути кнопку «Поміняти».

Далі здійснити оплату з карти або гаманця будь-якої платіжної системи, як зазвичай. Тепер про те, як поповнити Ківі в Україні через термінал. Це найбільш простий і зручний спосіб поповнення балансу. Завдяки франшизі, про яку ми вже згадали, клієнтам доступні термінали деяких українських банків.

Щоб підкинути грошенят в гаманець, потрібно вибрати розділ оплати послуг, і в пункті «Електронні гроші» знайти необхідну опцію. Якщо вона присутня, залишається вказати номер телефону і суму. Комісія при цьому складе 2%. Ківі термінали в Україні, скажімо так, слабо поширені, але цілком реальна можливість все-таки є.

Якщо є карта Ківі, варто поцікавитися, як здійснюється обмін Приват24 на Ківі.Виведення коштів і зняття готівки

Зняти гроші з гаманця Ківі можна, перекинувши їх на банківський рахунок або карту, за допомогою системи грошових переказів, а також в банкоматі.

Виведення коштів - блог Guland

Але в нашому випадку все трохи складніше. Щоб вивести кошти з Visa QIWI Wallet в Україні, краще користуватися переказом на карту з подальшим зняттям в банкоматі.

вивести кошти з Visa QIWI Wallet в Україні - блог Guland

Для цього потрібно увійти до відповідного розділу, в формі, що відкрилася вказати номер картки та суму, вказати спосіб оплати «Рахунок гаманця» і натиснути на іконку «Оплатити». Переклад може затягнутися до п'яти днів, а максимальна сума не повинна перевищувати 600 тис. рублів. Конвертація виконується за поточним курсом банку, що випустив карту. А комісія системи складе 2% плюс 100 рублів. Через Приватні операція проходить майже миттєво, але є обмеження - не більше 1500 грн. / день.

Система міжнародних грошових переказів Western Union також дозволяє швидко вивести кошти, але комісія при цьому буде зависокою. Приватні обмінники - непогана альтернатива, якщо потрібно перекинути електронні гроші. Ну, а якщо потрібна тільки готівка, пряма дорога до банкомату.Повернення коштів

Повернути свої гроші завжди складно, але не завжди неможливо. Якщо здійснено помилковий платіж, тобто існують варіанти. Однак в разі шахрайських дій це зробити набагато важче.

При помилці відправника

Помилитися в реквізитах може кожен. Тільки якщо помилку виявлено відразу після відправки, транзакцію можна скасувати. Це передбачено як функція в особистому кабінеті. Зв’язатися зі службою підтримки нескладно, і вона спробує зробити все можливе, щоб допомогти клієнту незалежно від її національної належності. Тобто, українському власникові гаманця доведеться звертатися через головний сайт. Питання повернення має стільки нюансів, що будь-якому клієнту потрібно обов'язково прочитати про можливість повернути гроші з Ківі гаманця.

При шахрайстві

Клієнт і його особистий кабінет непогано захищені програмними засобами сервісу і способом підтвердження операцій за допомогою СМС. Однак, злам гаманця або банальний обман клієнта не може виключити навіть найдосконаліший захист. Якщо є хоч найменша підозра, рекомендується негайно звертатися в саппорт і правоохоронні органи. Детальніше як це робиться, можете прочитати в статті: «Повернути гроші з гаманця шахрая».

Оформлення кредиту

Ківі не має позикових коштів і послуги кредитування не надає. Однак система співпрацює з організаціями, що видають мікрокредити.

Кошти можна отримати на прив'язану карту або рахунок Ківі. Ось для цього буде потрібно мати акаунт в системі і особистий кабінет. Коли гроші потрібні негайно, це вихід. Але зовсім не дешевий, так як процентна ставка буде вищою за звичайну. Зате грошима можна користуватися відразу. В іншій статті більш детально висвітлено питання, як оформити кредит на Ківі в Україні.

Як заробити на Ківі

Система дає можливість підзаробити і шанс розбагатіти. Крім співпраці з самою системою, можна заробляти і на партнерських програмах. Правда, стати агентом Ківі український користувач не може з об'єктивних причин, тому залишаються додаткові методи. Він може робити ставки в російських букмекерських конторах, брати участь в онлайн-іграх і виводити заробіток на Ківі. Детальніше про роботу з партнерськими системами описано в статті: «Заробіток на Ківі без вкладень».

Видалення гаманця

Видалити гаманець доведеться при втраті телефону, до номеру якого він прикріплений. Якщо зміниться номер, це теж потрібно. Можуть бути й інші причини, але в будь-якому випадку питання вирішується зверненням до служби підтримки. Відвідування офісу для українського клієнта утруднено, тому йому залишаються дзвінок або електронний лист. Листування можна вести з кабінету. Якщо гаманцем не користуватися рік, його закриє сама система. На нашому сайті можна дізнатися, як видалити Ківі гаманець.Огляд QIWI гаманця в Україні (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: