Думаю, кожен буде радий мати пасивний дохід або дохід з невеликими витратами часу або особистих коштів. Останні роки платіжні системи набирають популярності, в зв'язку з чим модним став заробіток в Інтернеті від 50 гривень в день з виводом на Ківі гаманець. І кожен власник QIWI, що замислився над цим, цікавився, а чи реально заробити гроші на ньому або це розвід. Як показує практика - це цілком реально!
Головне підходити до цього питання з холодною головою, а не кидатися на будь-яку пропозицію збагатитися. Адже сумнівних видів заробітку також в надлишку, а тому слід відбирати лише надійні сервіси та проекти, з якими можна співпрацювати.
Приватбанк на Україні - системоутворююче підприємство, що охоплює п'яту частину банківських активів місцевого ринку. Його послугами користується понад 40% населення і новий власник навіть не намагався відмовитися від самого популярного в країні онлайн-сервісу Приват24.
Платіжна система QIWI в Україні офіційно не працює, але користувачів у неї більш ніж достатньо. Як правило, це фрілансери і онлайн-шопери, які часто є клієнтами Привату. Зрозуміло, їм потрібно розуміти, як поповнити Ківі гаманець через Приват24, картку ПриватБанку або іншими доступними способами.
Напевно, ні для кого не секрет, що за допомогою сучасних систем віртуальних платежів можна виконати практично будь-яке завдання, пов'язану з фінансовими перекладами. Тобто, вже сьогодні ми можемо прямо з дому оплачувати житлово-комунального послуги, податки, штрафи, робити покупки, платити за мобільний та Інтернет зв'язок і так далі. Але це ще не все.
Відносно недавно почали працювати сервіси, які видають мікрокредити. Це може бути дуже зручно в певній ситуації. У цій статті ми розглянемо, як взяти на банківську карту або на гаманець Ківі кредит в Україні.
Популярність платіжної системи QIWI зростає не тільки на Батьківщині її творців. Можливості простої безготівкової оплати залучають користувачів з країн ближнього зарубіжжя. В першу чергу, фрілансерів і любителів онлайн-шопінгу, яким система електронних миттєвих платежів пропонує унікальні інструменти з високим ступенем інтеграції з банківськими сервісами.
Величезною популярністю користується Ківі гаманець в Україні і в інших країнах колишнього СНД, хоча, можливості сервісу там представлені в дещо урізаному вигляді. Наприклад, терміналів майже немає, а офіційно карту отримати просто неможливо.