Поповнення гаманця Ківі з карти і через Приват24Як поповнити Ківі через ПриватБанк - блог Guland

Приватбанк на Україні - системоутворююче підприємство, що охоплює п'яту частину банківських активів місцевого ринку. Його послугами користується понад 40% населення і новий власник навіть не намагався відмовитися від самого популярного в країні онлайн-сервісу Приват24.

Платіжна система QIWI в Україні офіційно не працює, але користувачів у неї більш ніж достатньо. Як правило, це фрілансери і онлайн-шопери, які часто є клієнтами Привату. Зрозуміло, їм потрібно розуміти, як поповнити Ківі гаманець через Приват24, картку ПриватБанку або іншими доступними способами.

Чи можна купити Ківі за Приват

На щастя для українців, Ківі дозволяє оплачувати послуги місцевих компаній, хоча гривню не підтримує, а ідентифікація доступна тільки на території Росії.

Поповнивши електронний гаманець, можна розплачуватися за покупки на найбільших світових торгових майданчиках в Інтернеті.

А коли коштів не вистачає, їх завжди можна перекинути з Привату на Ківі. Причому, клієнтам цього банку є кілька варіантів, що досить непогано працюють. Детальніше про можливості QIWI в Україні можна дізнатися зі статті: «Ківі гаманець в Україні».Доступні варіанти

На жаль, поповнити гаманець з мобільного телефону не вийде, так як українські оператори не укладають з Ківі ніяких угод. Зате це цілком можливо зробити іншими способами:

За допомогою Приват24

Поповнити QIWI гаманець через Приват24 - це найпростіший зі способів. Сервіс інтернет-банкінгу має настільки хороший функціонал і чудову швидкістю роботи, що вважається кращим в країні з такою метою. Щоб скористатися такою послугою, потрібно:

 1. Відкрити сайт або мобільний додаток.
 2. Авторизуватись введенням номера телефону і пароля.
 3. Відкрити розділ «Всі послуги».
 4. Вибрати вкладку платежів і вказати напрямок переказу «На карту Visa / MasterCard будь-якого банку» (QIWI тісно пов'язаний з платіжною системою Visa).

  Поповнити QIWI гаманець через Приват24 - блог Guland

 5. Щоб перевести з Приват 24 на Ківі, на новій сторінці необхідно вказати з якого рахунку відправляються гроші, номер карти, рахунок якої поповнюється, суму, прізвище та ім'я одержувача, країну, і потім натиснути кнопку «Продовжити».

  перевести з Приват 24 на Ківі - блог Guland

 6. Виконати інструкції системи, а в кінці підтвердити операцію за допомогою СМС. Через нетривалий час кошти надійдуть на гаманець Ківі. Як правило, це три робочих дні максимум.

Як читач вже зрозумів, ми описали варіант, що дозволяє здійснити оплату за Приват24 Ківі гаманець (Україна) через карту QIWI Visa. Це зручно і надійно працює, якщо є такий пластик.

Приватбанк візьме за транзакцію всього 1%, але з урахуванням конвертації (рахунок гаманця рублевий, а на карті частіше тільки гривні) сума буде, скажімо так, дещо вищою.З картки ПриватБанку

З офіційного сайту самої платіжної системи теж можна цілком легко зробити переказ з карти Привату на Ківі. Для цього необхідно:

 1. Авторизуватися в особистому кабінеті.

 2. Відкрити меню «Поповнити гаманець» і вибрати спосіб за допомогою банківської карти.

 3. У відкритому наступному вікні обов'язково доведеться заповнити форму із зазначенням терміну дії карти, CVV-коду і суми платежу. Перед відправкою дані рекомендується перевіряти. Тут же можна відразу оцінити розмір комісії, ознайомитися з порядком, а також лімітами операції. Поповнення Ківі гаманця через карту Приватбанку сумою понад 3 тис. руб. комісією не обкладається, чим і унікальний даний варіант.

  переказ з карти Привату на Ківі - блог Guland

 4. Натиснути кнопку «Оплатити» і підтвердити операцію введенням коду, що надійшов на телефон по СМС.

Кошти знімаються, конвертуються і зараховуються на гаманець автоматично. Якщо транзакції будуть регулярними, карту можна прив'язати до Ківі. Система запам'ятає один раз введені дані і наступного разу закинути гроші буде простіше.Через обмінник

Велика кількість обмінних сервісів в Мережі дає можливість вибору оптимального курсу. Все-таки, частіше рахунки гаманця і карти Привату мають різні валюти. Тому, даний варіант може виявитися навіть вигідніше, ніж через інтернет-банк. Обмін Приват24 на Ківі пропонують практично всі обмінники, доступні українським користувачам. Щоб вибрати найбільш підходящий, користуються спеціальними сайтами, на зразок bestchange.ru, що займаються моніторингом обмінних курсів.

Обмін Приват24 на Ківі через bestchange.ru - блог Guland

Вся розміщена інформація оновлюється кілька разів на день, що дає можливість вибрати оптимальний курс на поточний момент часу.

Щоб обміняти Приват24 на Ківі, потрібно:

 1. Знайти відповідний обмінник, клікнути на назву і перейти на його сайт. Одним з найбільш «сприятливих» в плані курсів є сервіс obmenka.ua.

 2. Вибрати напрямок перекладу: в поле «Я перекладаю» вибрати Приват24 (в принципі можна вибрати Visa / MasterCard), а в полі «На» - QIWI.

  Обміняти Приват24 на Ківі через obmenka.ua - блог Guland

 3. Погодитися з комісією системи (поставити галочку в спеціальному квадратику) і натиснути на іконку «Змінити».

 4. У новому вікні заповнити форму: прізвище, ім'я, номер карточки Привату, номер телефону, до якого прив'язаний гаманець Ківі.

 5. Прийняти умови угоди (поставити галочку) і натиснути на кнопку «Оплатити».

Система перенаправить на сайт Приват24 для завершення транзакції. Необхідно слідувати підказкам і погоджуватися з продовженням операції. Виконавши цю процедуру, після підтвердження за допомогою введення коду з СМС, кошти перераховуються майже миттєво. Важливо враховувати, що карта Приватбанку обов'язково повинна гарантувати можливість проведення платежів через Інтернет.Як перекинути з Привату на Ківі (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: